E-posta Gönderin

info@footopia.com.tr

Ücretsiz Danışma İçin:

0850 303 10 30

Hakkımızda

 

Footopia Hakkında

 

Ayak ve el sağlığınız için profesyonel bakım hizmetleri sunan Footopia, Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği ölçütlerde ayak ve el bakımı hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

2013 yılından bu yana hizmet veren, konusunda tecrübeli ve binlerce ayak sorununa çareler üretmiş uzmanlar tarafından hayata geçirilen bir kuruluştur.

Footopia; hekimlerimizin tedavilerine ek olarak takip ve bakım hizmetleri verdiği gibi, gerekli durumlarda uzmanlarımıza yönlendirme yaparak, hastane ve kliniklerle iş birliği içinde olma sorumluluğunun bilincindedir. Özellikle üniversitelerimizde Podoloji eğitimi alan ve almak isteyen gençlerimize canı gönülden destek olmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Footopia; insan ayağının ve elinin önemini her fırsatta dile getirerek, sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan mutluluk duyan bir firmadır. Yaşlılarımızın ayak bakımı ihtiyaçlarına bakım merkezlerinde ve evlerinde yapılan uygulamalarla gönüllü hizmetler vermektedir.

Hijyen ve sterilizasyonun en üst seviyede olması gerektiği bilinci ile özellikle sporcuların, diyabet ve dolaşım bozukluğu olan hastaların dikkatini çekerek, ayak bakımı konusunda farkındalık yaratmayı bir görev bilmiştir.

Siz sevgili danışanlarımızın öneri ve desteğiyle her geçen gün daha da büyüyerek, geniş kitlelere hizmet verebilmek dileği ile sağlıklı ayaklar, mutlu yarınlar dileriz.